Świetlicowe  dekoracje

Wpisane przez: p. A. Bałaban, p. J. Pająk-Cieśla

dekoracje9Nasza świetlica jest miejscem, w którym uczniowie mogą przyjemnie i pożytecznie spędzać wolny czas, rozwijać zainteresowania i umiejętności, będąc jednocześnie wśród rówieśników. Prowadzone zajęcia realizowane są tak, aby każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

Podstawową aktywnością jest zabawa – to odpoczynek po pełnych skupienia lekcjach. Uczniowie bardzo lubią budowanie z  klocków, aktywność fizyczną, ruch przy muzyce, rysowanie, czytanie książek. Czas przebywania w dobrej i serdecznej atmosferze ze sobą w grupie owocuje ciekawymi pracami. Oto niektóre z nich: