Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Świetlicowe  dekoracje

Wpisane przez: p. A. Bałaban, p. J. Pająk-Cieśla
Odsłony: 417

 dekoracje9Nasza świetlica jest miejscem, w którym uczniowie mogą przyjemnie i pożytecznie spędzać wolny czas, rozwijać zainteresowania i umiejętności, będąc jednocześnie wśród rówieśników. Prowadzone zajęcia realizowane są tak, aby każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

Podstawową aktywnością jest zabawa – to odpoczynek po pełnych skupienia lekcjach. Uczniowie bardzo lubią budowanie z  klocków, aktywność fizyczną, ruch przy muzyce, rysowanie, czytanie książek. Czas przebywania w dobrej i serdecznej atmosferze ze sobą w grupie owocuje ciekawymi pracami. Oto niektóre z nich:

foto1

Przewiń na górę