Bezpieczne wakacje ze świetlicą

Wpisane przez: p. A. Bałaban

wakacje opwakacje swWyjazd na wakacje to radosne i długo oczekiwane wydarzenie. Nareszcie można cieszyć się wolnym czasem spędzanym na zabawie i zapomnieć o szkolnych obowiązkach.

Aby podróż i cały okres wakacji był bezpieczny dla naszych podopiecznych, w ostatnim tygodniu roku szkolnego w świetlicy szkolnej przeprowadzono rozmowy z uczniami na temat „Bezpieczne wakacje”. Omówiono zasady bezpiecznego wypoczynku, jak należy zachowywać się w górach, nad wodą, w lesie czy w czasie podróży.

Naszym świetliczanom życzymy słonecznych i radosnych wakacji oraz bezpiecznego powrotu do szkoły we wrześniu.