"Światowy Dzień Uśmiechu"

Wpisane przez: P. Michalak, P. Safin
Odsłony: 226

umiech1

W piątek 6 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą tego radosnego święta jest Harvey Ball – autor znanego na całym świecie symbolu żółtej buzi, tzw. „smiley face”. Symbol ten reprezentuje bezinteresowny uśmiech i radość życia. Dzieci wraz z wychowawcami ze świetlicy postanowiły przyłączyć się do akcji „Podaj uśmiech dalej” i przygotowały plakaty ze zrywkami i pokolorowanymi uśmiechami dla każdego. Prace można było znaleźć w wielu miejscach w naszej szkole. Dla uczniów był to czas, by porozmawiać o życzliwości jak również by zrobić coś dobrego dla drugiej osoby. Mamy nadzieję, że uśmiech gościł nie tylko na buziach dzieci ze świetlicy, ale również na twarzach wszystkich uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły.

foto1

Przewiń na górę