Złote i srebrne tarcze 2011/2012

Wpisane przez: Alicja Szepelak

Złota tarcza

Kolejny raz,  na zakończenie roku szkolnego 2011/2012, Kapitula przyznała najlepszym uczniom, najwyższe odznaczenie szkolne – Złotą i Srebrną Tarczę. Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!!!

Oto nagrodzeni uczniowie:

Złota tarcza - Julia Pękalska IId, Wojciech Kaliciński IIIc, Katarzyna Karamon IVc, Kacper Kozioł Va.
Srebrna tarcza - Kamila Surowiec IIa, Wiktor Skwara IIIa, Wiktoria Czech IVa, Aleksandra Gorzynik IVb, Aleksander Lenart IVa, Paulina Łobaza Vd, Weronika Mrozek V a.

Złota tarcza absolwenta - Anna Jurczak VId, Małgorzata Habrat VIb, Weronika Bykowska VIa.
Srebrna tarcza absolwenta - Tomasz Depczyński VId, Marcelina Bolanowska VIc, Oliwia Żywie VId.