Cykliczne

Wpisane przez: Administrator
Wesołych Świąt
Wpisane przez: Sekretariat
{jdownload pobierz/inne/podreczniki_12_13.pdf}Wykaz podręczników, które będą obowiązywać w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 w roku szkolnym 2012/2013.{/jdownload}
Wpisane przez: Marzena Pelczar
Wpisane przez: p. L. Jankiewicz-Sompel, p. J. Sajdak
„Środowisko to wszystko, co znajduje się wokół nas i na nas oddziałuje; to, co żyje, jak i przyroda nieożywiona. Jest to więc Słońce, które świeci; powietrze, którym oddychamy; i pogoda, która się zmienia. Środowisko – to wiatr i chmury, polne kwiaty i łany zbóż, owady i hipopotamy, kruche muszelki i potężne skały”. B. Dymara.        W dniu 17 marca 2011 r. miała miejsce w naszej szkole II edycja Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczeg „Jestem uważnym obserwatorem przyrody”, dla uczniów klas trzecich. Celem...
Wpisane przez: Administrator
Urząd Miasta Krosna prowadzi już elektroniczne zapisy do gimnazjów. Zapisu można dokonać tutaj.