NO SCRIPT

Zaproszenie do udziału w obozie EuroWeek 2018

logo euroweek copy copy

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w obozie szkoleniowym „EuroWeek – Szkoła Liderów”.

Zajęcia odbędą się w malowniczo położonych  górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej w następującym terminie:

22-26 października 2018 roku.

Wkład uczestnika w projekt 5-dniowy wynosi 360 zł (zakwaterowanie; wyżywienie 3 x dziennie- śniadanie, obiad, kolacja).

Samo szkolenie Euroweek, prowadzone przez wolontariuszy jest bezpłatne.

Program „EuroWeek – Szkoła Liderów” obejmuje 5 bloków tematycznych:

„Praca w grupie”

„Kierowanie”

„Kultury świata”

„Europa – stosunki międzynarodowe”

„Liderstwo”.

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Turcji i Peru. Wolontariusze goszczeni w ramach programu „Euroweek” są to najlepsi kandydaci wybrani z tysięcy osób z całego świata, którzy zgłaszają się do programu „Euroweek”. Posiadają oni duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Projekt Euroweek uznawany jest przez młodzież i nauczycieli jako jeden z najciekawszych programów edukacyjnych w Polsce.

Efekty programu Euroweek:

- podniesienie kompetencji językowych w zakresie komunikacji w języku angielskim

- integracja globalna poprzez przyjaźnie z wolontariuszami z całego świata

- rozwinięcie swoich zdolności interpersonalnych, intelektualnych i kreatywności

Prosimy zgłosić chęć wzięcia udziału w obozie do końca stycznia 2018 r. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka angielskiego:

p. Renata Nowak, p. Agnieszka Szopa, p. Marzena Pelczar

Kliknij aby zobaczyć zaproszenie do udziału w obozie EuroWeek

Partner szkoły

nowy styl 1

Piosenka "Nasza Szkoła"

skrzaty

Kronika Klas I-III

Kronikarz

Kliknij skrzata

Blog ŚWIETLICOWY ZAKĄTEK

unesco logo

blog

Galeria prac plastycznych

arte1

Gazetka "Puk! Puk! Czternastka"

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

W tej chwili

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Dane teleadresowe

© 2014 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie

38-400 Krosno