Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Bezpiecznie na wakacje!

Wpisane przez: p. Małgorzata Rodzeń
Odsłony: 986

bezpiecznie 7Klasy trzecie spotkały się po raz ostatni na wspólnym apelu. Piękne wiersze o minionych szkolnych chwilach i nadchodzących wakacjach recytowali uczniowie z kl. III b i III d. Nadszedł czas pożegnań z wychowawcami i podziękowań za wspólnie spędzone chwile. Były refleksje, wspomnienia i serdeczne słowa wypisane na serduszkach – laurkach. Wesoło i wspólnie śpiewaliśmy też piosenki.

Nie zapomnieliśmy też przypomnieć o bezpiecznym i radosnym wypoczynku. Rymowanki w zabawny sposób przybliżyły wszystkim dzieciom zasady ruchu drogowego, bezpiecznego wypoczynku nad wodą i na słońcu itd. … 

foto

Przewiń na górę