X Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Wpisane przez: p. Elżbieta Juszczyk

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w dwuetapowym X Jubileuszowym Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym. W drodze eliminacji szkolnych  wyłoniono przedstawicieli, którzy reprezentowali nasza szkołę w tym konkursie podczas pierwszego etapu, który odbył się 4 maja 2017 r. w Miejskim Zespole Szkół Nr 1 w Krośnie. Reprezentantkami szkoły były uczennice: Anna Skutnicka z klasy III f, Oliwia Adamska z klasy III b i Nikola Wolińska z klasy III d.

Zadaniem uczestników konkursu było napisanie dyktanda. Do drugiego etapu konkursu,  zakwalifikowała się  uczennica Nikola Wolińska, która uzyskała największą liczbę punktów.

Za udział w drugim etapie konkursu Nikola otrzymała nagrodę w postaci dyplomu i książki.

konkurs ortograficzny2 Fotor Collage