Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Konkurs plastyczny ,,Mój nauczyciel''

Wpisane przez: p. Elżbieta Juszczyk, p. Anna Rzegocka
Odsłony: 1023
apel1
Dnia 17.10 został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Mój nauczyciel'' . Konkurs adresowany był do dzieci z klas I,II i III SP. Spośród wielu pięknych prac jury wybrało zwycięzców. Klasy I: I-Zuzanna Folcik II- Daria Łobaza III-Wiktoria Gorzynik , klasy II: I- Oliwia Uliasz II-Natalia Drozd III- Wojciech Kozubal , klasy III : I- Maja Markiewicz II-Patryk Hadała III-Antonina Dmytryszyn. Wyróżnienia otrzymali: Emma Parylak, Julia Łobaza, Izabela Jamroga. Wszystkim małym uczestnikom dziękujemy i gratulujemy. 
 
Organizatorzy konkursu
Elżbieta Juszczyk, Anna Rzegocka
foto
Przewiń na górę