Aktywne pierwszaki

Wpisane przez: p. Małgorzata Rodzeń

aktywne pierwszaki 9

„Nie ma czasu na nudę” takie hasło towarzyszy uczniom, którzy chętnie i z entuzjazmem pracują na co dzień podejmując niejednokrotnie trudne i ciekawe zadania. Oto mały przegląd ich działalności:

wierszyki, piosenki, gra na instrumentach perkusyjnych, twórczość  plastyczna, zabawy dydaktyczne z literkami i cyframi, gry planszowe,  zagadki i ciekawostki przyrodnicze, teatrzyk kukiełkowy, matematyczne łamigłówki, opowiadania twórcze, zawody sportowe, nauka pływania, zumba kids…..