Sukcesy 2009/10 - I semestr

Wpisane przez: Alicja Szepelak
Odsłony: 5871

 

Klasy 0-III
 Nazwa konkursu
Etap
Uczeń
Miejsce
Opiekun
 Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno    miejski Aleksandra Wacławska
I miejsce
   p. M.Wach
 Karolina Kijowska
II miejsce
Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno   Wojciech Kaliciński
I miejsce
 Nikola Świerczek
III miejsce
 Konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno  3 GZ
„Wesołe Skrzaty”

I miejsce
 Konkurs Plastyczny
 „Najkrajsia vianocna pohladnica”
 międzynarodowy  Kamila Trybus
wyróżnienie
 p. J.Sajdak
 Konkurs recytatorski
„Kwiaty dla babci i dziadka” KBP
  miejski
Kinga Głowacka
III miejsce
p. A.Bałaban
 Konkurs recytatorski
„Wiersze spod choinki”
 miejski  Katarzyna Gonet wyróżnienie p. D. Łasowska
 Konkurs plastyczny
„O laur św. Jana z Dukli”
rejonowy
 Sylwia Rybczyńska wyróżnienie  p. M. Urbańska
Maciej Kozubal wyróżnienie 
Julia Pakuła
II miejsce 
 VI Konkurs Piosenki Mikołajkowej zorganizowany dla zuchów
Hufca Krosno
 miejski 3 GZ „Wesołe Skrzaty”
I miejsce 
 p. M. Wach
Konkurs plastyczny
„Rysunkowy list do św. Mikołaja” 
Jagoda Józefczyk wyróżnienie   p. E. Dereniowska
Weronika Habrat wyróżnienie 
 Konkurs plastyczny „Calineczka”  Małgorzata Bolanowska wyróżnienie  p. M. Urbańska
 Konkurs plastyczny
„O laur św. Jana z Dukli”
 rejonowy  Sylwia Rybczyńska wyróżnienie p. M. Urbańska
 Maciej Kozubal
wyróżnienie
Konkurs plastyczny
"Polska baśniowa"
 miejski  Jagoda Józefczyk
 p. E. Dereniowska
XV Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
„Dbam o piękno mego domu – Ziemi 2009” 
ogólnopolski Julia Folcik
wyróżnienie 
p. L. Jankiewicz-Sompel
Konkurs pięknego czytania
„Czytam, bo lubię - Jesień” 

 miejski
Sylwia Rybczyńska
I nagroda 
p. M. Urbańska
"Wandy Chotomskiej
wesołe historie" 
czyli ilustracje
do utworów poetki
 Karolina Kijowska
Laureatka
p. M. Wach
 Patrycja Żywiec
Laureatka
  p. J. Filar
Karolina Brzezińska
Laureatka
 Karolina Patlewicz
Laureatka
 p. M. Rodzeń
 Natalia Hajduk
Laureatka
 Klaudia Konieczna
Laureatka
 Oliwia Nykiel
Laureatka
 p. A. Bałaban
 Oliwia Świerczek
Laureatka
p. E. Juszczyk 
 Aleksandra Prajsnar
Laureatka
 p. M. Urbańska
 Konkurs
"Najpiękniejsza jesień"
Hufiec Krosno
Drużyna "Wesołe skrzaty"
II miejsce
 p. M. Wach
Konkurs plastyczny
„Owoce w szkole”

wojewódzki
Paulina Łobaza
Laureatka
p. M. Urbańska

   

 Klasy IV-VI
 Nazwa konkursu  Etap  Uczeń
Miejsce
 Opiekun
Konkursy przedmiotowe
IX Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa
powiatowy
Michał Głodzik
wyróżnienie
p. J. Lawera
 Joanna Kościółko
wyróżnienie
 p. T. Menet
 Jan Rajchel
wyróżnienie
  Konkurs "Polskę znam"   miejski   Agata Węgrzyniak   p. M. Soboń
 Interdyscyplinarny Konkurs
Matematyczno-Przyrodniczy
 rejonowy Michał Głodzik
zakwalifikowany
do etapu wojewódzkiego
 
  p. J. Lawera
p. K. Rygiel-Hałucha
 Interdyscyplinarny Konkurs
Języka Angielskiego
 Anna Bińczycka
zakwalifikowana
do etapu wojewódzkiego
 p. R. Nowak-Kogut
 Konkursy plastyczny
Konkurs Plastyczny
 „Najkrajsia vianocna pohladnica”
międzynarodowy
 Małgorzata Sanocka
Nagroda
   p. M. Wyżykowska
Natalia Obodyńska
Nagroda
Konkurs plastyczny
„Zanim sięgniesz, pomyśl” 
 miejski  Agnieszka Adamik
V Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
„Dbam o piękno mego domu –
Ziemi 2009” 
 ogólnopolski  Malwina Waśniewska wyróżnienie
 Konkurs plastyczny
„Calineczka”
 miejski Jagoda Skałba
I miejsce
Jan Polański
wyróżnienie
 Justyna Chudy
wyróżnienie
 Karolina Raś

wyróżnienie
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
Międzyszkolny konkurs recytatorski „Radosne kapłaństwo” Twórczość ks. Jana Twardowskiego   rejonowy  Aneta Klocek
I miejsce
 p. A.Rzegocka
 X Mikołajki Teatralne
Spotkanie z Satyrą 
„Starsi Myśla inaczej”
kategoria małe formy teatralne
 miejski  Damian Szuba
wyróżnienie
 p. A. Antoniuk
VI Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
 międzyszkolny  Sylwia Gradowicz
Wyróżnienie
w kat. recytacja
Foto
 Konkursy muzyczne
XIX Dziecięcy Konkurs
Kolęd i Pastorałek
„Anielskie kolędowanie” 
 miejski Michał Stryczniewicz
I miejsce
 
VI Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej

 międzyszkolny  Michał Stryczniewicz
I miejsce
w kat. solista
Foto
p. D.Dudek 
 VI Podkarpacki
Festiwal Piosenki
Dziecięcej i Młodzieżowej
„Na skrzydłach muzyki”
 wojewódzki  Michał Stryczniewicz
III miejsce
w kat. wiek.  9 – 12 lat

 

Przewiń na górę