Sukcesy 2010/11 - I semestr

Wpisane przez: p. Alicja Szepelak
Odsłony: 4778

"We wszystkich przedsięwzięciach sukces zaczyna się w naszym umyśle."

Jose Silva

II semestr 

Klasy 0-III
 Nazwa konkursu
Etap
Uczeń
Miejsce
Opiekun
 Zapobiegam pożarom
 ogólnopolski  Karol Gorajski
I miejsce w powiecie
 p. B. Zaława
 "Wiersze spod choinki"- konkurs recytatorski  miejski  Emilia Mosio
Wyróżnienie
 p. M. Urbańska
 Letycja Waniek
Wyróżnienie
 Najpiękniejsza kartka na Boże Narodzenie
 ogólnopolski  Sandra Lomber
I miejsce
 p. A. Żywiec
 Monka Ukleja
Wyróżnienie
 p. B. Zawada
 Zuchowy Konkurs plastyczny na ozdobę świąteczną  miejski Wojciech Kaliciński
I miejsce
p. M. Wach
 Barbara Kukla
II miejsce
 Aleksandra Świerczek
III miejsce
 Zuchowy Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną  miejski  Aleksandra Wacławska
I miejsce
 Łucja Winiarska
II miejsce
Barbara Kukla
III miejsce
 Konkurs „Plastyczne zabawy z ortografią”  rejonowy  Szymon Gużkowski
I miejsce
 p. W. Rodzeń
 Kaja Klimczak
Laureatka
 p. M. Rodzeń
 Błażej Wiśniewski
Laureat
 Konkurs
„Plastyczne zabawy z ortografią”
 międzyszkolny  Sara Rodzeń
Laureatka
 p. L. Jankiewicz-Sompel
 Konkurs Plastyczny
"Mój niepołnosprawny kolega"
 miejski
kategoria
klas I
 Katarzyna Janocha
II miejsce
p. A. Frankowicz
 Katarzyna Kasprzyk wyróżnienie
 Julia Rybczyńska
I miejsce
 p. M. Niedzielska-Jurczak
 Zuzanna Żywiec
wyróżnienie
 miejski
kategoria
klas III
 Sara Rodzeń
III miejsce
 p. L. Jankiewicz-Sompel
 Jan Zbylut
wyróżnienie
 Aleksander Lenart
wyróżnienie
 p. A. Bałaban
 Jakub Wojnar
wyróżnienie
 p. E. Juszczyk
 Konkurs recytatorski
„Maria Konopnicka dzieciom”
 miejski
 Szymon Krysik
III miejsce
 p. M. Sawicka-Jodłowska
 VII Konkurs Piosenki Jesiennej
zorganizowanej dla zuchów hufca Krosno
 3GZ „Wesołe Skrzaty”
II miejsce
 p. M. Wach
 Konkurs „Najpiękniejsza Jesień”
zorganizowany dla zuchów hufca Krosno
3GZ „Wesołe Skrzaty”
III miejsce
 Konkurs pięknego czytania
„Czytam, bo lubię jesień”
 Klaudia Konieczna
II miejsce
 p. M. Rodzeń
Festiwal "Na plus"
konkurs plastyczny
„Pomaluj mi trochę słońca"
Julia Adamska
II miejsce
p. L. Jankiewicz-Sompel
 Jan Zbylut
III miejsce
Konkurs plastyczny
„Wakacyjne przygody z książkami
Roksany Jędrzejewskiej – Wróbel”
Klaudia Konieczna
Nagroda
p. M. Rodzeń
 Piotr Kumiega
Nagroda
 Barbara Gonet
Nagroda
 p. D. Łasowska
 Dominik Gazda
Nagroda

   

 Klasy IV-VI
 Nazwa konkursu  Etap  Uczeń
Miejsce
 Opiekun
Konkursy przedmiotowe
 Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki
Olimpus
ogólnopolski Maciej Kozubal
XIII miejsce
 p. T.Menet
Izabela Buczko
XIV miejsce
Dominik Nawrocki
XVI miejsce
Katarzyna Rączka
XVII miejsce
 Konkurs Historyczny Kuratorium Oświaty
 rejonowy  Michał Stryczniewicz
zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
 p. R.Dumanowska
  X Jasielski Konkurs Matematyczny
im. H.Steinhausa
   Katarzyna Snoch
VI miejscece
p. J. Lawera
 Szymon Paczosa
wyróżnienie
 Anna Malik
wyróżnienie
 Konkursy muzyczne
 Ogólnopolski Festiwal Piosenki
„Talenty”
 ogólnopolski  Michał Stryczniewicz
I miejsce
 
 VII Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej SP 8
 miejski   Zespół wokalny
I miejsce
 p. J. Pająk-Cieśla
 Julia Pakuła solista
III miejsce
  Konkurs muzyczny
Festiwal "Na plus" - RCKP, 
  Natalia Jórasz
III miejsce
 Weronika Sterkowiec wyróżnienie
 Konkursy plastyczny
 Konkurs „Ilustracja do książki
„W krainie potworów” M. Płoszaja
 rejonowy  Maria Przybyła
I miejsce
    p. M. Wyżykowska
 Jakub Myczkowski
II miejsce
Ogólnopolski Konkurs ekologiczny
„Dbam o piękno mego Domu
Ziemi 2010”
 ogólnopolski Jakub Sznajder
II nagroda
 Jakub Filipek
Wyróżnienie
 Konkurs plastyczny
„Wakacyjne przygody z książkami
Roksany Jędrzejewskiej – Wróbel”
miejski
Katarzyna Rączka
Nagroda
 Emilia Wojnar
Nagroda
 Wiktoria Cichoń
Nagroda
 Jowita Kuprowska
Nagroda
 Gabriela Krynicka
Nagroda
 Wojciech Kurek
Nagroda
 Konkurs plastyczny
„Pomaluj mi trochę słońca”
RCKP, Dysonans
 Oliwia Żywiec
Laureatka
 Natalia Obodyńska
Laureatka
Międzynarodowy konkurs
na znak plastyczny biblioteki we Lwowie
„Biblioteczne lwiątko” 
międzynarodowy
 Marlena Paradysz
I miejsce
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
 XI Mikołajkowe Spotkanie z satyrą miejski
kategoria
 małe formy teatralne
 Weronika Mrozek
nagroda
 p. A.Antoniuk
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"To wszystko Polska"
 miejski  Aneta Klocek
I miejsce
 p. A.Krupa
 Daniel Wiernasz
II miejsce
 p. A.Brymerska

 

Przewiń na górę