Z życia szkoły

Szanowni Rodzice!

W związku z przywróceniem od 25 maja zajęć opiekuńczo-wychowawczych z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III oraz konsultacji na terenie szkoły ze wszystkich przedmiotów, w szczególności z tych przedmiotów, z których od 16 do18 czerwca będą zdawać egzamin ósmoklasisty i od 1 czerwca klas konsultacji ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły dla klas IV - VII przedstawiamy Państwu do zapoznania się z REGULAMI ORGANIZACJI ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH, EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I KONSULTACJI w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 wraz z załącznikami.

W celu umożliwienia Państwu skorzystania z opcji wypełnienia w domu oświadczenia rodziców (załącznik nr 1 do regulaminu) zamieszczamy go do pobrania w wersji WORD.

1) oświadczenie rodzica otwórz

2) oświadczenie pracownika otwórz

3) regulamin organizacji zajęć rewalidacyjnych otwórz

4) procedura na wypadek zakażenia otwórz

5) procedura utrzymania w czystości pomieszczeń otwórz

Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziecie poniżej w Aktualnościach.

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Sukcesy sportowe 2018/2019

Wpisane przez: Nauczyciele
Odsłony: 912
Klasy IV- VIII i III G
Konkursy sportowe
Nazwa Konkursu Etap

Uczeń

Miejsce

Opiekun
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych powiat

II m-ce

Aleks Szczepanik, Nikola Penar,

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

rejon

IV m ce

Aleks Szczepanik, Nikola Penar,

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów do lat 10 w Szczyrku ogólnopolski

Martyna Mansz

I m ce

Katarzyna Uliasz

V m ce

Trójbój obronny o puchar Prezydenta Piotra Przytockiego regionalny

Nikola Gondela

I m ce w klasyfikacji indywidualnej

Sebastian Staroń

Nikola Gondela, Natalia Nowak, Agnieszka Rajs, Paweł Mikosz, Wiktor Ostrowski i Jakub Piękoś

III m ce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju powiat I m ce drużyna M. Baran
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców powiat

II m ce drużyna

Oskar Zając

Dawid Krzywda

Tymon Kubacki

Sebastian Bienia

Szymon Dębiczak

Remigiusz Dubiel

Mikołaj Mola

Dominik Bilski

Franek Urbanik

Filip Jakubowicz

D. Liana

Indywidualne Mistrzostwa LA

powiat

Skok w dal

Gaja Więcek

I miejsce

Dominika Śmietana

III miejsce

Mikołaj Mola

II miejsce

Bieg na 600 m.

- Pola Urbanek III miejsce

Rzut piłeczką palantową - Zuzanna Krówka

I miejsce

Skok wzwyż

- Milena Miezin

I miejsce

Bieg na 60 m.

- Natalia Duda III miejsce

R. Piekarska - Guzek

A. Jurczak

O. Baran

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Powiat

II miejsce

Erika Czekańska

Natalia Kania

Kinga Klimczak

Izabela Kokosza

Zuzanna Krówka

Milena Miezin

Amelia Nowakowska

Natalia Pelczar

Dominika Śmietana

Pola Urbanek

Gaja Więcek

W. Rodzeń
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych powiat

II m-ce

Aleks Szczepanik, Nikola Penar,

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

R. Piekarska Guzek
rejon

IV m ce

Aleks Szczepanik, Nikola Penar,

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

Finał wojewódzki

IX m ce

Aleks Szczepanik, Nikola Penar,

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

Przewiń na górę