„Cyfrowy świat za 50 lat”

Wpisane przez: p. M. Zych
Utworzono: 13 czerwiec 2021

plansza konkurs

I miejsce – tablet oraz bezpłatny udział w semestralnym kursie programowania organizowanym przez krośnieński oddział Gigantów Programowania - to sukces ucznia naszej szkoły Nikodema Dudka (7a), który w powiatowym konkursie plastyczno-fotograficznym zaprezentował pracę multimedialną „The live of citizens in 2071”.

Konkurs, na który przesłać można było prace plastyczne, memy, zestawy zdjęć w formie komiksu czy też śmieszne filmiki, zwracał uwagę na coraz większy wpływ programowania na codzienne życie, zachęcał uczniów do zainteresowania nowymi technologiami i  możliwościami, które dzięki nim się przed nami otwierają.

Prace nagrodzone i wyróżnione opublikowane zostały w serwisie społecznościowym https://www.facebook.com/giganciprogramowaniakrosno

Gratulujemy serdecznie!