Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

„Cyfrowy świat za 50 lat”

Wpisane przez: p. M. Zych
Utworzono: 13 czerwiec 2021
Odsłony: 383

plansza konkurs

I miejsce – tablet oraz bezpłatny udział w semestralnym kursie programowania organizowanym przez krośnieński oddział Gigantów Programowania - to sukces ucznia naszej szkoły Nikodema Dudka (7a), który w powiatowym konkursie plastyczno-fotograficznym zaprezentował pracę multimedialną „The live of citizens in 2071”.

Konkurs, na który przesłać można było prace plastyczne, memy, zestawy zdjęć w formie komiksu czy też śmieszne filmiki, zwracał uwagę na coraz większy wpływ programowania na codzienne życie, zachęcał uczniów do zainteresowania nowymi technologiami i  możliwościami, które dzięki nim się przed nami otwierają.

Prace nagrodzone i wyróżnione opublikowane zostały w serwisie społecznościowym https://www.facebook.com/giganciprogramowaniakrosno

Gratulujemy serdecznie!

Przewiń na górę