Internet to nie wszystko…

Wpisane przez: p. M. Zych
Utworzono: 08 listopad 2021

internet to nie wszystko

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na plakat profilaktyczny pt. „Internet to nie wszystko. Pasje i uczucia chronią nas od zepsucia”. W siedzibie Placówki Wsparcia Dziennego „Ogródek Jordanowski” w Krośnie laureatom wręczone zostały dyplomy i nagrody.

W każdej grupie wiekowej stanęliśmy na podium:

II miejsce – Tomasz Michorowski (w kategorii klas I – III)

I miejsce – Zuzanna Folcik (w kategorii klas IV-VI)

III miejsce – Jessica Inglot (w kategorii klas VII-VIII)

Celami konkursu było prowadzenie działań związanych z profilaktyką i przeciwdziałaniem uzależnieniom od telefonów komórkowych, tabletów, komputerów, gier komputerowych, oglądania telewizji, podnoszenie świadomości dzieci i młodzieży na temat konsekwencji wynikających z nadmiernego spędzania czasu przy urządzeniach elektronicznych i niebezpieczeństw wiążących się z korzystaniem z Internetu oraz promowanie i rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży sposobów na aktywne spędzanie czasu wolnego.