Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Z MARIĄ KONOPNICKĄ POZNAJEMY ŚWIAT”

Wpisane przez: p. M. Zych
Utworzono: 08 listopad 2021

Konopnicka konkursW październiku bieżącego roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Z Marią Konopnicką poznajemy świat” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Krośnie pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat życia i twórczości M. Konopnickiej, popularyzowanie jej utworów oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci.

Ilustracje przygotowane przez naszych uczniów uzyskały w tym konkursie nagrody i wyróżnienia:

- w kategorii klas I-III   Aleksandra Kosiek - III miejsce

- w kategorii klas IV-VIII   Maria Juszczyk - II miejsce ,