Kwesta na cmentarzu - zebrane środki

Wpisane przez: p. A. Zajdel
Utworzono: 15 listopad 2021

Zarząd Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Krośnie serdecznie dziękuje za udział młodzieży w kweście w dniu 1 listopada 2021 roku na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu kwestujących oraz hojności osób odwiedzających groby swoich bliskich zmarłych zebrano kwotę 29 837,79 zł, w tym nasi Wolontariusze 3 151,83 zł. Środki zebrane w kweście zostaną przeznaczone na potrzeby prowadzonej przez towarzystwo Kuchni dla Ubogich oraz schroniska dla bezdomnych mężczyzn. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za pomoc, wielkie serce i otwartość na potrzeby ludzi ubogich i bezdomnych!

Opiekunowie Wolontariatu