Jesienne spotkanie zuchów

Wpisane przez: phm. M. Wach
Utworzono: 28 październik 2014

W sobotę 25 października odbyło się w naszej szkole Jesienne Spotkanie Zuchowe. Wzięło w nim udział 70 zuchów z 5 Gromad Zuchowych Hufca Krosno oraz zaproszony gość - Pani redaktor z tygodnika regionalnego "Nowe Podkarpacie". Zuchy uczestniczyły w konkursie piosenki, w turnieju gier oraz w wyborach "Najpiękniejszej Pani Jesieni". Miłą niespodzianką było pojawienie się "Misia Jasia", który rozdawał zuchom słodycze i pozował do zdjęć. Na zakończenie, Gromady otrzymały piękne kolorowe jesienne dyplomy. Nasza 3 Gromada Zuchowa "Wesołe Skrzaty" za udział w "Konkursie Piosenki Jesiennej" otrzymała wyróżnienie a ,,Pani Jesień'' zajęła III miejsce. O naszej zuchowej imprezie, można przeczytać w środę 29 października w gazecie "Nowe Podkarpacie".