Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Jesienne spotkanie zuchów

Wpisane przez: phm. M. Wach
Utworzono: 28 październik 2014
Odsłony: 1700

   

  W sobotę 25 października odbyło się w naszej szkole Jesienne Spotkanie Zuchowe. Wzięło w nim udział 70 zuchów z 5 Gromad Zuchowych Hufca Krosno oraz zaproszony gość - Pani redaktor z tygodnika regionalnego "Nowe Podkarpacie". Zuchy uczestniczyły w konkursie piosenki, w turnieju gier oraz w wyborach "Najpiękniejszej Pani Jesieni". Miłą niespodzianką było pojawienie się "Misia Jasia", który rozdawał zuchom słodycze i pozował do zdjęć. Na zakończenie, Gromady otrzymały piękne kolorowe jesienne dyplomy. Nasza 3 Gromada Zuchowa "Wesołe Skrzaty" za udział w "Konkursie Piosenki Jesiennej" otrzymała wyróżnienie a ,,Pani Jesień'' zajęła III miejsce. O naszej zuchowej imprezie, można przeczytać w środę 29 października w gazecie "Nowe Podkarpacie".

foto1


Przewiń na górę