Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

IV Konkurs Fotograficzny

Wpisane przez: p. K. Rygiel-Hałucha
Utworzono: 04 listopad 2014
Odsłony: 1934

  

      W dniu 31 października 2014 r. w sali edukacyjnej Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie z siedzibą w Dukli odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień uczestnikom IV Edycji Konkursu Fotograficznego: „Przyroda i krajobraz Karpackich Parków Krajobrazowych". Na konkurs wpłynęło ponad 30 fotografii z różnych szkół województwa podkarpackiego. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców a wśród nich znalazły się piękne zdjęcia uczniów naszego zespołu szkół. Kategoria Szkoła Podstawowa: II miejsce Julia Pękalska, wyróżnienie: Mateusz Wojnar, wyróżnienie: Nikoleta Łapińska. Kategoria Gimnazjum: wyróżnienie: Sara Rodzeń, wyróżnienie: Aleksandra Świerczek. Gratulujemy.

Przewiń na górę