Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Święto Niepodległości w klasach I-III

Wpisane przez: Marzena Pelczar
Utworzono: 16 listopad 2014
Odsłony: 1952

        W poniedziałek 10 XI Gromada Zuchowa przygotowała dla uczniów klas I – III uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Na tle pięknej dekoracji, która została przystrojona napisem 11 listopada - Dzień Niepodległości, godłem Polski, biało–czerwonymi chorągiewkami oraz kwiatami, uczniowie odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego. Następnie w ciszy i skupieniu wysłuchali montaż słowno–muzyczny "Niepodległość wróciła", na który złożyły się piosenki i wiersze o naszej Ojczyźnie oraz pieśni legionowe "My, Pierwsza Brygada", "Piechota".

foto1

Przewiń na górę