Święto Niepodległości w klasach I-III

Wpisane przez: Marzena Pelczar
Utworzono: 16 listopad 2014
Odsłony: 1952

W poniedziałek 10 XI Gromada Zuchowa przygotowała dla uczniów klas I – III uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Na tle pięknej dekoracji, która została przystrojona napisem 11 listopada - Dzień Niepodległości, godłem Polski, biało–czerwonymi chorągiewkami oraz kwiatami, uczniowie odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego. Następnie w ciszy i skupieniu wysłuchali montaż słowno–muzyczny "Niepodległość wróciła", na który złożyły się piosenki i wiersze o naszej Ojczyźnie oraz pieśni legionowe "My, Pierwsza Brygada", "Piechota".