Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Tydzień Edukacji Globalnej 2014

Wpisane przez: p. M. Pelczar
Utworzono: 24 listopad 2014
Odsłony: 1798

     Tydzień Edukacji Globalnej (TEG) jest międzynarodową akcją edukacyjną. Jej celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę prowadzenia edukacji o sprawach i problemach globalnych. W tym roku TEG odbywa się pod hasłem „Czy wiesz co zjesz jutro? Nie wszyscy na świecie są pewni codziennego posiłku. TEG 2014 – Bezpieczeństwo żywnościowe". W ramach 16 edycji Tygodnia Edukacji Globalnej przygotowaliśmy gazetki informacyjne na temat głodu i niedożywienia. Uczniowie wykonali projekty o tematyce bezpieczeństwa żywności oraz zasad zdrowego żywienia. Przygotowaliśmy także audycje poświęconą zasadom zdrowego żywienia. Odbyły się także festivale filmowe o tematyce globalnej oraz lekcje o tematyce żywienia, niedożywienia, dostępu do edukacji na świecie oraz praw człowieka.  Organizatorzy TEG w naszej szkole: Katarzyna Rygiel-Hałucha, Marzena Pelczar, Renata Nowak, Joanna Pająk-Cieśla, Jolanta Lawera, Sebastian Staroń.

Przewiń na górę