Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

"Inni, a jednak tacy sami"

Wpisane przez: p. M. Zych
Utworzono: 10 grudzień 2014
Odsłony: 2075

Zdjęcie     W środę 3 grudnia 2014r. w Zespole Szkół Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie zorganizowano Dzień Integracji pod hasłem „Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce". Podczas spotkania, w którym uczestniczył Podkarpacki Kurator Oświaty, zaproszeni uczniowie i nauczyciele oraz organizatorzy, podsumowano IX edycję wojewódzkiego konkursu plastyczno-literackiego „Inni, a jednak tacy sami", a laureatom konkursu wręczono dyplomy i upominki. W kategorii prac plastycznych wyróżniono uczennicę naszej szkoły Annę Boczar (klasa IVD). Serdecznie gratulujemy!

 

Przewiń na górę