„Czytam, bo lubię - Jesień”

Wpisane przez: p. Mirosława Niedzielska-Jurczak
Utworzono: 17 październik 2015
Odsłony: 1917

      Czytanie książek to ogromna przyjemność. Czegoś się  dowiadujemy, coś poznajemy, przeżywamy razem z bohaterami naszych książek.

      Czytanie głośne, piękne, wyraziste, aktorskie to nie taka prosta umiejętność. Dla tych ,którzy chcieli spróbować swoich sił, sprawdzić swoje umiejętności w takim właśnie czytaniu, Krośnieńska Biblioteka Publiczna w Krośnie  zorganizowała konkurs pod hasłem „Czytam , bo lubię –Jesień”. Wśród uczniów z całego miasta znalazła się grupka uczniów z naszej szkoły. Najlepsi zdobyli nagrody i wyróżnienia.

 

II miejsce w konkursie zdobył uczeń klasy III b- Przemysław Płatek, a wyróżnienie- Katarzyna Uliasz z klasy IIId .

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

konkurs czytam bo lubie jesien 

Przewiń na górę