Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Inni, czy tacy sami ?

Wpisane przez: p. M. Urbańska, p. A. Kijowska
Odsłony: 962

M1

W grudniu z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, w Szkole Podstawowej nr 22 w Rzeszowie, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Inni? Czy tacy sami...” pod hasłem: „Czynimy dobro”. Ze 120 prac, które wpłynęły na konkurs, jury przyznało 6 nagród i 13 wyróżnień. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły. Nagrodę otrzymała Natalia Kisiołek z klasy I a i Zuzanna Folcik z klasy III c. Każda z dziewczynek zajęła II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przewiń na górę