Policjant na straży praw człowieka

Wpisane przez: p. E. Juszczyk, p. M. Urbańska

20191205 074648

3 XII 2019r., w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Policjant na straży praw człowieka”, którego współorganizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Spośród 161 prac nadesłanych ze szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi oraz placówek specjalnych województwa podkarpackiego, jury wybrało 6 najlepszych i 4 wyróżniło. Miło nam poinformować, że w gronie zwycięzców znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Sandra Masłowska- uczennica klasy Ia- zdobyła I miejsce i Klaudia Kosiek- uczennica klasy III b, która zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!