Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Policjant na straży praw człowieka

Wpisane przez: p. E. Juszczyk, p. M. Urbańska
Odsłony: 850

20191205 074648 

3 XII 2019r., w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Policjant na straży praw człowieka”, którego współorganizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Spośród 161 prac nadesłanych ze szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi oraz placówek specjalnych województwa podkarpackiego, jury wybrało 6 najlepszych i 4 wyróżniło. Miło nam poinformować, że w gronie zwycięzców znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Sandra Masłowska- uczennica klasy Ia- zdobyła I miejsce i Klaudia Kosiek- uczennica klasy III b, która zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Przewiń na górę