Eko-wianki bożonarodzeniowe 2019

Wpisane przez: p. A. Bałaban
Odsłony: 978

ekoW poniedziałek 9 grudnia 2019 roku w Bibliotece Publicznej w Krośnie w Oddziale dla dzieci w czytelni odbyło się   rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, w którym uczniowie z naszej szkoły brały udział z klasy 2B, 3C , 4 i 5. Uczestnicy konkursu mieli wykonać Eko- wianek świąteczny z materiałów ekologicznych lub papieru, tektury, sznurka, ścinków materiałów. Prace były piękne i pomysłowe. Uczestnicy otrzymali dyplomy i słodycze.
Wyróżnienia i podziękowania w konkursie otrzymali:
-Maja Markiewicz,
-Zuzanna Folcik,
-Jakub Gromek,
-Oliwia Uliasz,
-Oliwia Klara,
-Maksym Ivashkiv.

-Filip Chromiak, Gabryś Biały, Ania Skrzypek, Zosia Kielska –Bardaszwili, Miłosz Such, Maxim Lani, Aleks Boczar.


Laureatom i uczestnikom gratulujemy!

foto

Przewiń na górę