Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

"Bajką do mnie mów" - konkurs klas I-III

Wpisane przez: p. A. Bałaban
Odsłony: 787

ksiki konkurs

W środę 18 grudnia 2019 roku zostały wręczone dyplomy oraz nagrody uczniom z klasy 2b i 3b, którzy brali udział w wojewódzkim konkursie dla dzieci i młodzieży za napisanie oraz zilustrowanie bajek pt: „Bajką do mnie mów”. Organizatorami były: Stowarzyszenie Inspiracji i rozwoju PERSPEKTYWA oraz Fundacja na Rzecz Psychoprofilaktyki Społecznej PRO-FIL. Nagrodzone bajki i ilustracje do nich zostały zamieszczone w książce pt: „Bajką do mnie mów”, które otrzymali nagrodzeni uczniowie. Książka ta na pewno będzie dla nich miła pamiątką.

Oto nasi laureaci.

Daria Łobaza,

Miłosz Such,

Michał Hankiewicz,

Ania Skrzypek,

Agnieszka Hasiak

Gratulujemy wszystkim serdecznie!

foto

Przewiń na górę