"Magia Świąt" - apel klas I-III

Wpisane przez: p. A. Bałaban, A. Frankowicz, M. Rodzeń

choinka

W czwartek, 19 grudnia klasa 2 b z wychowawczynią panią Arletą Bałaban przedstawiła inscenizację pt: ” Magia Świąt”, dzieci z klasy 2 d z panią Agnieszką Frankowicz przygotowały wiersze o tematyce świątecznej, a klasa 3a z panią Małgorzatą Rodzeń przypomniały nam o bezpiecznych zabawach na feriach świątecznych. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu dzieci składały świąteczne życzenia dla wszystkich pań, kolegów i koleżanek z klas I-III.