Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

"Magia Świąt" - apel klas I-III

Wpisane przez: p. A. Bałaban, A. Frankowicz, M. Rodzeń
Odsłony: 824

choinka

W czwartek, 19 grudnia klasa 2 b z wychowawczynią panią Arletą Bałaban przedstawiła inscenizację pt: ” Magia Świąt”, dzieci z klasy 2 d z panią Agnieszką Frankowicz przygotowały wiersze o tematyce świątecznej, a klasa 3a z panią Małgorzatą Rodzeń przypomniały nam o bezpiecznych zabawach na feriach świątecznych. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu dzieci składały świąteczne życzenia dla wszystkich pań, kolegów i koleżanek z klas I-III.

foto

Przewiń na górę