Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Szkolny klub gier planszowych „Pionki w grze”, zaprasza na grę MILIONERZY!

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak
Odsłony: 690

Zapraszam do zabawy wszystkich, którzy lubią gry edukacyjne. Gra „Milionerzy” została przygotowana z myślą o uczniach klas 1-3, ale każdy może spróbować swoich sił. Jest to doskonała zabawa wymagająca od gracza wiedzy ogólnej , umiejętności opanowania emocji i logicznego myślenia podczas dokonywania wyboru odpowiedzi na pytania oraz uczciwości w przestrzeganiu zasad. W przygotowanej grze zostały przeniesione, niektóre charakterystyczne cechy oryginału - muzyka, koła ratunkowe, sposób odpowiedzi na pytania. Na drodze do wygranej stoi 15 pytań, na które musimy odpowiedzieć poprawnie, zaznaczając jedną z czterech opcji. W przeciwieństwie do pierwowzoru z telewizji, w tej wersji nie odpada się z gry popełniając błąd, można wrócić na start, gdy tylko ma się ochotę. Sprawdź czy Twoja wiedza jest warta milion? Życzę dobrej zabawy!

Grę możesz zagrać tutaj

 

Przewiń na górę