Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Pasowanie na ucznia w roku szkolnym 2020/21

Wpisane przez: M.Sawicka-Jodłowska, M.Rodzeń, E.Juszczyk, A.Kijowska
Odsłony: 717

"Oto nadeszła pora taka,

by ucznia „zrobić” z przedszkolaka"

W czwartek 3 września w naszej szkole odbyła  się uroczystość Pasowania na ucznia klasy pierwszej. Ta chwila zawsze wzbudza wiele emocji wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Niestety, ze względu na panującą pandemię, Rodzice Pierwszoklasistów nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem uczniów klas pierwszych przez Dyrekcję Szkoły. Następnie pierwszaki wykazały się wspaniałą znajomością wiersza Wł. Bełzy „Katechizm polskiego dziecka”, po czym odśpiewały hymn szkoły.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonali Pan Dyrektor Robert Guzik i Pani Wicedyrektor Alicja Szepelak. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych  sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

foto

Przewiń na górę