Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Konkurs plastyczny „MÓJ ULUBIONY POLSKI SPORTOWIEC-OLIMPIJCZYK – PORTRET”.

Wpisane przez: M. Urbańska, J. Sajdak, A. Żywiec
Odsłony: 195

symbol olimpiady

4 VI rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny „MÓJ ULUBIONY POLSKI SPORTOWIEC-OLIMPIJCZYK – PORTRET”. Miło nam poinformować, że spośród wielu pięknych prac jury przyznało 15 nagród, a tytuł laureata konkursu otrzymali następujący uczniowie:

Martyna Chrobak - kl Ia, Maria Jakóbkiewicz - kl Ib, Szymon Wolf - kl Ib, Julia Smolec - kl Id, Maja Leszczyńska kl IIa, Izabela Bęben - kl IIa, Milena Skóra - kl IIc, Kaja Wojtuń - kl IIc, Przemysław Smoleń - kl IId, Pola Mosio - kl. IId, Maja Urbańska - kl IIIa, Jakub Zduń - kl IIIb, Wiktoria Pilat - kl IIIc, Eliza Iluczyk - kl IIId, Julia Długosz - kl IIId.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy

Przewiń na górę