BEZPIECZNIE WYPOCZYWAMY NA WAKACJACH!

Wpisane przez: p. M. Rodzeń

MORZEBEZPIECZNIE WYPOCZYWAMY  NA WAKACJACH!  -  APEL GRUPY WIEKOWEJ KLAS I

21 czerwca klasa 1 B przedstawiła koleżankom i kolegom z klas pierwszych inscenizację pt. „Bezpiecznie wypoczywamy na wakacjach” oraz przygotowała rady i przestrogi wakacyjne. Głośno i wesoło ROZBRZMIEWAŁY wyśpiewane słowa piosenki  „A teraz wszystkich czeka nagroda, WAKACJE ! SŁOŃCE ! LETNIA PRZYGODA !”

ROWERY

Zaskakującym finałem przedstawienia był –  Pokaz mody letniej z wykorzystaniem odblasków.

Piękne stroje prezentowane przy skocznej muzyce wzbudziły wśród oglądających ogromną radość i aplauz. Zachęcone do wspólnej zabawy dzieci z innych klas, spontanicznie wykorzystały przygotowane odblaskowe rekwizyty i z uśmiechem spacerowały na wybiegu.

Mamy nadzieję, że nasze projekty wykorzystają wszyscy, by zwiększyć bezpieczeństwo na drodze.   WSPANIAŁEGO WYPOCZYNKU !

Oto fotorelacja: