Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Pasowanie na ucznia w roku szkolnym 2021/22

Wpisane przez: p. J. Krupa, p. M. Wach, p. D. Łasowska
Odsłony: 142

foto1

W dniu 9 września 2021 roku odbyła się w naszej szkole bardzo ważna uroczystość – Pasowanie na Ucznia. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas Ia, I b i Ic.

Uczniowie klas pierwszych od początku roku szkolnego przygotowywali się do pierwszego występu w naszej szkole. Na początku uroczystości pierwszoklasiści  zostali powitani przez starszych kolegów z klasy IIIc. Później z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie. Ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami oraz godnie reprezentować swoją szkołę i klasę. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania wielkim, zaczarowanym ołówkiem.

Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zestawy przyborów szkolnych.
To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy wielu sukcesów, a także dobrego i spokojnego roku szkolnego 2020/2021.

 

Przewiń na górę