Rozstrzygnięcie konkursu "Jesień w kolorach pomarańczy"

Wpisane przez: E. Juszczyk, A. Kijowska, A. Żywiec

jesieJesień to czas, kiedy cala przyroda mieni się ciepłą paletą barw. Prace konkursowe jakie wykonali najmłodsi uczniowie przedstawiały uroki jesiennego krajobrazu i zmiany jakie obserwujemy w przyrodzie. Uczniowie w ciekawy i oryginalny sposób uchwycili piękno jesieni, tworząc prace mieniące się kolorem pomarańczowym, żółtym, czerwonym. Jury brało pod uwagę staranność, pomysłowość i oryginalność wykonania pracy. W tym roku było to wyjątkowe jury, ponieważ najpiękniejsze prace wybierały właśnie dzieci. Trzecioklasiści oceniali dzieła młodszych uczniów, a drugoklasiści wybierali najpiękniejsze ich zdaniem prace starszych kolegów.

Dziecięce jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

Klasy I
1.m. Lena Walczak

2.m. Lena Barańska
3.m. Emilia Cieśluk

Melania Centka, Iga Kuziorowicz, Martyna Mielnik,

Filip Niemczyk, Dominika Warunek, Mikołaj Wilk

Klasy II
1.m. Aleks Pietrzak

2.m. Hanna Wdowiarz
3.m. Tomasz Michorowski

Wyróżnienia: