Rozstrzygnięcie konkursu "Jesień w kolorach pomarańczy"

Wpisane przez: E. Juszczyk, A. Kijowska, A. Żywiec

jesieJesień to czas, kiedy cala przyroda mieni się ciepłą paletą barw. Prace konkursowe jakie wykonali najmłodsi uczniowie przedstawiały uroki jesiennego krajobrazu i zmiany jakie obserwujemy w przyrodzie. Uczniowie w ciekawy i oryginalny sposób uchwycili piękno jesieni, tworząc prace mieniące się kolorem pomarańczowym, żółtym, czerwonym. Jury brało pod uwagę staranność, pomysłowość i oryginalność wykonania pracy. W tym roku było to wyjątkowe jury, ponieważ najpiękniejsze prace wybierały właśnie dzieci. Trzecioklasiści oceniali dzieła młodszych uczniów, a drugoklasiści wybierali najpiękniejsze ich zdaniem prace starszych kolegów.

Dziecięce jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

1.m. Lena Walczak

2.m. Lena Barańska
3.m. Emilia Cieśluk

Melania Centka, Iga Kuziorowicz, Martyna Mielnik,

Filip Niemczyk, Dominika Warunek, Mikołaj Wilk

1.m. Aleks Pietrzak

2.m. Hanna Wdowiarz
3.m. Tomasz Michorowski

Wyróżnienia:
Martyna Chrobak, Antoni Dusza, Antonina Jaracz, Lidia Uliasz, Jakub Urbański, Julia Smolec

1.m. Mateusz Gorzelniowski