Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Szkoła do Hymnu - nauczanie początkowe

Wpisane przez: p. M. Sawicka_Jodłowska
Odsłony: 507

logo

https://youtu.be/-oj2sBNwRog

W dniu 10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział wogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu” 2021.

O symbolicznej godzinie 11.11 dumnie rozbrzmiały szkolne mury. Ze wszystkich klas popłynęły słowa i melodia „Mazurka Dąbrowskiego”. Poprzez wspólne odśpiewanie hymnu narodowego pragnęliśmy uczcić 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, upamiętnić ważne wydarzenia z historii, a nade wszystko oddać hołd tym, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny „(…) By nie zginęła, byś mógł mówić – Polska!”

bukiet

foto1

 

Przewiń na górę