Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Zajęcia „Bezpiecznie z psem” - kl. 2-3

Wpisane przez: A.Kijowska, M.Urbańska
Odsłony: 297

foto1

W dniach 8-1o listopada uczniowie  klas 2 i 3 wzięli udział w zajęciach edukacyjnych  pod nazwą  „Bezpiecznie z psem”. Na spotkaniu dzieci uczyły się jak rozpoznać oznaki lęku u zwierzęcia  i prawidłowej komunikacji z czworonogiem. Otrzymały cenne informacje na temat bezpieczeństwa w kontaktach z psami oraz czym należy kierować się przy wyborze czworonożnego przyjaciela, a także jak się nim prawidłowo opiekować. Na koniec każde dziecko dostało pamiątkowy dyplom. W zajęciach wzięły udział psy Fundacji „Razem z psem” wraz ze swoimi opiekunami.

 

Przewiń na górę