Zajęcia „Bezpiecznie z psem” - kl. 2-3

Wpisane przez: A.Kijowska, M.Urbańska

foto1

W dniach 8-1o listopada uczniowie  klas 2 i 3 wzięli udział w zajęciach edukacyjnych  pod nazwą  „Bezpiecznie z psem”. Na spotkaniu dzieci uczyły się jak rozpoznać oznaki lęku u zwierzęcia  i prawidłowej komunikacji z czworonogiem. Otrzymały cenne informacje na temat bezpieczeństwa w kontaktach z psami oraz czym należy kierować się przy wyborze czworonożnego przyjaciela, a także jak się nim prawidłowo opiekować. Na koniec każde dziecko dostało pamiątkowy dyplom. W zajęciach wzięły udział psy Fundacji „Razem z psem” wraz ze swoimi opiekunami.