Światowy Dzień Pluszowego Misia - 25 listopada

Wpisane przez: p. A. Kijowska

dzien misia

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

Czy święto Misia jest potrzebne? „Oczywiście, że tak!” – odpowiadają zgodnie nasi najmłodsi uczniowie, którzy dziś do szkoły przyszli ze swoimi ukochanymi pluszakami, aby uczcić ich święto. W czasie zajęć dzieci poznały historię pluszowego misia, odgadywały zagadki o znanych misiach z bajek, układały misiowe puzzle i malowały swoje misia. Chętni uczniowie wzięli udział w konkursie „wyjadanie miodku”, a na koniec spotkania każdy z uczestników wykonał misiową opaskę. Klasa, która wzięła udział w spotkaniu otrzymała pamiątkowy dyplom, a dzieci  kolorowanki z tego niezwykłego i wesołego dnia.

Samorząd Uczniowski klas 1-3