Brawo nasi uczniowie! Nagroda i wyróżnienia w wojewódzkim konkursie recytatorskim.

Wpisane przez: M. Kokosza, J. Pelczar, M. Rodzeń

brawo6.jpgbrawo1W dniu 30 listopada w Rzeszowie odbył się finał wojewódzkiego  Konkurs recytatorski z cyklu „My się mówić nie boimy” pt. Najpiękniejsze wiersze Doroty i Danuty Gellner. W związku z ograniczeniami pandemii impreza przyjęła charakter online. Konkurs ten dedykowany został prezentacji pracy uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Uczestnicy wraz z nauczycielami  przygotowali nagranie utworu recytowanego. Nasza szkoła zgłosiła do reprezentacji troje uczniów z klas II, V oraz VII. Z przyjemnością i dumą informujemy,  iż jury przyznało nagrody i wyróżnienia.

Nagrodę zdobyła Marysia Młodecka  kl.2 B (opiekun- Małgorzata Rodzeń),

a wyróżnienia - Kasia Oberc kl.  7 C (opiekun- Joanna Pelczar)

i Mattias Ciemiecki kl.7 C (opiekun –Marta Kokosza).

Wszyscy otrzymają upominki. Nagroda w postaci zabawy dla uczestników będzie również w formie biletu do wykorzystania w dowolnym czasie.

Gratulujemy wyróżnionym, ich opiekunom i Rodzicom, dziękując za wspólną pracę i zaangażowanie. Brawo dzieciaki !!!!