Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

Wpisane przez: p. J. Krupa, M. Wach, D. Łasowska
Odsłony: 227

wizyta przedszkola39 czerwca br. klasy I a, I b i I c gościły przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Krośnie. Niektóre dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły i było to dla nich nie lada przeżycie. Grupy przedszkolne miały okazję aktywnie uczestniczyć w zajęciach, na których odpowiadały na pytania oraz rozwiązywały zagadki.

Przedszkolakom bardzo podobała się tablica interaktywna oraz bardzo życzliwa atmosfera. Następnie nasi uczniowie oraz dzieci z przedszkola udały się wspólnie na salę gimnastyczną, aby wziąć udział w zajęciach sportowych. Rywalizacje sportowe rozpoczęły się tuż po występie tanecznym uczniów klasy I b. Na zakończenie spotkania nasi goście otrzymali medale oraz słodycze.

Dzięki tej wizycie sześciolatki przekonały się, że w naszej szkole jest miło, bezpiecznie i ciekawie. Dzięki wizycie w szkole dzieci będą mogły z radością przekroczyć jej próg we wrześniu bez lęku przed nieznanym. 

foto1

Przewiń na górę