Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

Wpisane przez: p. J. Krupa, M. Wach, D. Łasowska

wizyta przedszkola39 czerwca br. klasy I a, I b i I c gościły przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Krośnie. Niektóre dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły i było to dla nich nie lada przeżycie. Grupy przedszkolne miały okazję aktywnie uczestniczyć w zajęciach, na których odpowiadały na pytania oraz rozwiązywały zagadki.

Przedszkolakom bardzo podobała się tablica interaktywna oraz bardzo życzliwa atmosfera. Następnie nasi uczniowie oraz dzieci z przedszkola udały się wspólnie na salę gimnastyczną, aby wziąć udział w zajęciach sportowych. Rywalizacje sportowe rozpoczęły się tuż po występie tanecznym uczniów klasy I b. Na zakończenie spotkania nasi goście otrzymali medale oraz słodycze.

Dzięki tej wizycie sześciolatki przekonały się, że w naszej szkole jest miło, bezpiecznie i ciekawie. Dzięki wizycie w szkole dzieci będą mogły z radością przekroczyć jej próg we wrześniu bez lęku przed nieznanym.