"Wiosna nastaje, radość nam daje."

Wpisane przez: M.Rodzeń, A.Kijowska, J.Sajdak, E.Juszczyk
Odsłony: 105

wiosna1Nadchodzi wiosna, słońce zaczyna się przebijać przez chmury, więc trzeba jak najszybciej wyjść poza szkolne mury. Klasy 1a, 1b, 1c i 2b dziś otworzyły barwny korowód z wiankami i bukietami kwiatów i wyruszyły witać wiosnę. Dzieci obserwowały budzącą się do życia przyrodę, słuchały śpiewu ptaków i "opalały się" w promieniach słońca. Spacerując śpiewały też piosenki o wiośnie i wykrzykiwały hasła "Słoneczko świeci, radują się dzieci." Na zakończenie wiosennego korowodu, odbyło się na placu przed szkołą rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Kwiaty dla Pani Wiosny" zorganizowanego przez wychowawczynie klas. Z radosnym uśmiechem na ustach wróciliśmy do klas: "Strojna zieleń poprzez Ziemię, idzie wiosna, cała w kwiatach, śpiewie ptaków, w blasku słońca."

foto1

 

Przewiń na górę