Wycieczka do Sanoka klasy 1 A i 1 b

Wpisane przez: A. Kijowska, M. Rodzeń
Odsłony: 191

sanok124 kwietnia uczniowie klasy  1 A i 1 B wybrali się na wycieczkę szkolną do Sanoka, aby obejrzeć rewię na lodzie. Przedstawienie "Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza" wywarło na wszystkich niezapomniane wrażenia. Ruchoma scenografia, rozbudowana dekoracja, bajkowe kostiumy oraz efekty pirotechniczne, świetlne i laserowe sprawiły, że każdy z zachwytem przyglądał się widowisku. Lodowa opowieść przedstawiona przez zawodowych łyżwiarzy na długo pozostanie w naszej pamięci. 

W drodze powrotnej,  jedliśmy obiadek w słynnej restauracji Jaś Wędrowniczek i podziwialiśmy w niej mnóstwo fantastycznych zdjęć ze sławnymi ludźmi, którzy odwiedzili to miejsce. Odwiedziliśmy mini zoo, nakarmiliśmy zwierzęta i z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do szkoły.

foto1

Przewiń na górę