Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Pejzaże Mistyczne”

Wpisane przez: p. Lucyna Jankiewicz-Sompel
Odsłony: 2466

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Agnieszka Nowak z klasy II c została laureatką III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pejzaże  Mistyczne” – Architektura Lublina i okolic pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty - 2016 r.

Na konkurs wpłynęło 310 prac plastycznych z kraju i zagranicy,  (zgodnie z wymogami regulaminu)   z  33 szkół podstawowych, w tym z 18 lubelskich szkół podstawowych ( SP2, SP4, SP7, SP11, SP21, SP22, SP23, SP24, SP25, SP30, SP31, SP32, SP34, SP42, SP43, SP44, SP50, SP51), 5 szkół podstawowych z województwa lubelskiego (SP Biała Podlaska, SP Piszczac, SP Białka,  SP Wisznice, MDK Zamość), oraz szkół podstawowych z województwa podkarpackiego (SP Jeżowe Podgórze, SP3 Krosno, SP14 Krosno), województwa wielkopolskiego ( SP Spółdzielni Oświatowej „EDUKATOR” w Ostrowie Wielkopolskim), oraz 6 szkół podstawowych z zagranicy ( Łuckiej Hudożnej Szkoły w Łucku na Ukrainie, Primary School w Springfield stan Illinois – USA, Die Kinderkunstschule  Das fliegende Atelier Bochum – Niemcy, Atelie Stela & Dara - Bułgaria, ZUS M.Vileca Bardejov - Słowacja, SZS Koszyce - Słowacja) .

zdj0zdj1 copy

Przewiń na górę