Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Lekcja przyrody poświęcona dziedzictwu naturalnemu

Wpisane przez: p. Katarzyna Rygiel- Hałucha
Odsłony: 1104

przyroda 1W związku z realizacją projektu międzynarodowego “Appreciating our native culture and heritage with a focus on sport” / „Doceniamy naszą rodzimą kulturę i dziedzictwo, koncentrując się na sporcie” w klasie VI a odbyła się lekcja przyrody poświęcona dziedzictwu naturalnemu.

Amelka Z. i Kuba P. przedstawili swoim koleżankom i kolegom z klasy samodzielnie przygotowaną prezentację o chronionych w Polsce gatunkach roślin i zwierząt. Pokaz multimedialny wpłynął na poznanie celów lekcji, poznanie nazw chronionych gatunków, miejsc ich naturalnego występowania oraz promowanie właściwych zachowań proekologicznych. Lekcja była ciekawa i twórcza.

foto

Przewiń na górę