SP14

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

Serfując po internecie, każdy z nas niejednokrotnie natrafia na ciekawe, wartościowe i przydatne w codziennej pracy strony internetowe. Proszę wszystkie osoby, które chciałyby pokazać takie strony innym o podanie ich adresów. W tym celu wystarczy wspomniany adres przesłać administratorowi strony (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a zostanie on zweryfikowany i zamieszczony w dziale Przydatne linki.  Zapraszam wszystkich to współpracy.

Administrator
       Założeniem rządowego programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w 2008 r. „Aktywizacja jednostek samorz ądu terytorialnego i organizacji pozarządowych", jest stworzenie warunków do rozwoju systemu zajęć dla uczniów. Zajęcia tego rodzaju umożliwiają rozwijanie zainteresowań wykraczających poza podstawowy program realizowany w szkołach i placówkach oświatowych, rozwijają kompetencje kulturowe, przygotowują młodzież do świadomego planowania kariery i podjęcia roli zawodowej, wspierają rozwój ucznia przez świadczenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, zaspokajają potrzeby aktywnego spędzania wolnego czasu oraz kształtują pozytywne postawy obywatelskie dzieci i młodzieży. Zajęcia takie są również szansą uzupełnienia wiedzy oraz zdobycia niezbędnych i kluczowych umiejętności, dlatego stanowią element wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży, zwłaszcza ze środowisk defaworyzowanych.

Zapraszam do obejrzenia filmu z obozu.  Kliknij aby zobaczyć film

bialka tatrzanska