Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Konferencja podsumowująca

Wpisane przez: A. Krupa
Utworzono: 17 marzec 2015
Odsłony: 1521

Od tablicy do tabletu...      12 marca 2015 r. w sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza odbyła się uroczysta konferencja podsumowująca projekt edukacyjny polsko – norweski „Od tablicy do tabletu – podróż z tabletem szlakiem zabytków UNESCO Norwegii i Polski". Organizatorem tej imprezy, która miała charakter środowiskowy, byli dyrekcja i nauczyciele Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie.

Czytaj dalej

Przewiń na górę