Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Zuchowe spotkanie jesienne 2021

Wpisane przez: p. M. Wach
Odsłony: 78

foto1

W sobotę 23 października odbyło się w naszej szkole bardzo wyczekiwane jesienne spotkanie zuchów z Hufca Krosno. Wszyscy wesoło spędzili czas, uczestnicząc w grach i zabawach jesiennych, w ,,Konkursie Piosenki Jesiennej” oraz w wyborach ,,Najpiękniejszej Pani Jesieni”. Nasza 3 Gromada Zuchowa ,,Wesołe Skrzaty” w Konkursie Piosenki zajęła III miejsce, a Magda jako Najpiękniejsza Pani Jesień również III miejsce. Spotkanie zakończyło się wręczeniem pięknych kolorowych dyplomów oraz wspólnym kręgiem i iskierką przyjaźni.  

phm. Małgorzata Wach

Przewiń na górę