Spotkanie z pisanką - kwiecień 2022

Wpisane przez: p. A. Kijowska

pisanka0

Malowanie jajek, zajączków to świąteczna tradycja ciesząca się dużą popularnością zwłaszcza wśród najmłodszych. Daje możliwość twórczego przygotowania się do Świąt Wielkiej Nocy i stworzenia dekoracji idealnej do wielkanocnego koszyczka.

W środę dzieci z klasy 2 A własnoręcznie  ozdobiły gipsowe figurki –symbole Wielkanocy: jajka, koszyczki, zajączki, kurczaczki…

Wspólne spędzenie czasu dało dzieciom dużo radości i wprowadziło je w nastrój zbliżających się świąt.