Wpisane przez: p. T. Czepiel, p. J. Pająk-Cieśla

#LaboratoriaPrzyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Program dotyczy szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych w całym kraju. Do programu przystąpiła również Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie.

Celem inicjatywy jest wyposażenie szkół w nowoczesne narzędzia i pomoce dydaktyczne, przydatne do poprowadzenia ciekawych i angażujących uczniów zajęcia, rozwijających zainteresowania i zdolności.

W ramach programu szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego i informatycznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród uczniów.

logo Laboratoria Przyszoci poziom biae