Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Spotkanie z Wolontariuszką

Wpisane przez: p. M. Pelczar
Odsłony: 2053

Podczas spotkania

     W dniu 5 listopada 2013 r. gościła w naszej szkole wolontariuszka Pani Dominika Oliwa, która w ramach wolontariatu spędziła rok w najwyżej położonym i najtrudniej dostępnym kraju Ameryki Łacińskiej. Praca Pani Dominiki w Boliwii polegała na opiece i nauczaniu dzieci mieszkających w domu dziecka. W spotkaniu zorganizowanym w naszej szkole uczestniczyli uczniowie klas IV-VI. Wszyscy z dużym zainteresowaniem słuchali prezentacji. Pani Dominika opowiadała bardzo ciekawie o tym jak wygląda edukacja i codzienne życie dzieci w Ameryce Południowej. Nasi uczniowie mieli okazjęzobaczyć zeszyty dzieci z Boliwii orazwykonane przez nie ozdoby. Dodatkową atrakcją spotkania okazały się tradycyjne instrumenty muzyczne oraz pokaz stroju noszonego przez kobiety w Boliwii.
 

Podczas spotkania

Przewiń na górę