Spotkanie z Wolontariuszką

Wpisane przez: p. M. Pelczar
Odsłony: 2053

Podczas spotkania

W dniu 5 listopada 2013 r. gościła w naszej szkole wolontariuszka Pani Dominika Oliwa, która w ramach wolontariatu spędziła rok w najwyżej położonym i najtrudniej dostępnym kraju Ameryki Łacińskiej. Praca Pani Dominiki w Boliwii polegała na opiece i nauczaniu dzieci mieszkających w domu dziecka. W spotkaniu zorganizowanym w naszej szkole uczestniczyli uczniowie klas IV-VI. Wszyscy z dużym zainteresowaniem słuchali prezentacji. Pani Dominika opowiadała bardzo ciekawie o tym jak wygląda edukacja i codzienne życie dzieci w Ameryce Południowej. Nasi uczniowie mieli okazjęzobaczyć zeszyty dzieci z Boliwii orazwykonane przez nie ozdoby. Dodatkową atrakcją spotkania okazały się tradycyjne instrumenty muzyczne oraz pokaz stroju noszonego przez kobiety w Boliwii.

Podczas spotkania