Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Festiwale filmowe

Wpisane przez: organizatorów: p. M. Pelczar, p. K. Rygiel-Hałucha, p. R. Nowak-Kogut
Odsłony: 2100

Logo

     W ramach Tygodnia Edukacji Globalnej zorganizowaliśmy w naszej szkole dwa Festiwale filmowe o tematyce globalnej. W ramach festiwalu o tematyce slow food „Slow Food Festival: żyj smacznie i zdrowo" uczniowie klas IV i VI obejrzeli następujące filmy: „Korporacyjna Żywność" „Bakalie dietetyczne słodycze", „Zdrowy posiłek", „10 Zasad Zdrowego Odżywiania". Pokazom filmowym towarzyszyły prezentacje multimedialne o tematyce slow food. Festiwal filmowy o tematyce globalnej „Ubóstwo i konsumpcja" odbył się w szkolnych salach lekcyjnych wyposażonych w tablice interaktywne. W ramach festiwalu uczniowie klasy IV a, IV c i V a obejrzeli filmy „Chiny w kolorze blue" „W pogoni za szczęściem" oraz „Slumdog Milioner z Ulicy".

Przewiń na górę